25 Eylül 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Tekstilkente Karaduman dönemi

Tekstilkente Karaduman dönemi

                            Tekstilkente Karaduman  dönemi                                                                                        nuriKurulduğu günden  bu yana Atalay Şahin’in  başkanlığını yaptığı   Esenler Tekstilken Kooperatifi bundan böyle  yeni   Nuri Karaduman ile yola devam etme kararı aldı.

 Bundan altı ay önce erken genel kurul için toplanan imza neticesi   kongreye  giden Tekstil Kent’te genel kurula katılan üyelerin % 80 ‘i alan Karaduman seçimden sonra birlik mesajı verdi. Sayım sonucu kullanılan  920  oyu alan      Nuri Karaduman 4 yıllığına başkan seçildi.

 Kongre’de 1020 kişi  sandık başına gitti. Genel Kurulun divan  başkanlığına Av. İdris Kara,Adil Aksan ve Mustafa Arısoy seçildi.  .
Eski yönetim kurulu ve denetim kurulu tek,tek  ibra edildi.  Genel Kurul sonuna doğru   divan başkanlığına   tek liste Nuri Karadumanı’ın listesi   verilirken mevcut başkan Atalay Şahinoğlu   aday olmayarak seçimden çekildi.Seçim sonucu 1020 üyenin ol kullandığı seçimde tam  920 oy alan Karaduman  bundan böyle Tekstil  Kent Kooperatifi başkanlığına seçilmiş oldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir