21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / TOMURCUK ORTAOKULUN’DA ŞÖLEN HAVASINDA KARNE TÖRENİ

TOMURCUK ORTAOKULUN’DA ŞÖLEN HAVASINDA KARNE TÖRENİ

TOMURCUK ORTAOKULUN’DA ŞÖLEN HAVASINDA KARNE TÖRENİ

Tomurcuk Ortaokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim sezonunun 1.dönem karne programını büyük bir coşkuyla Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.Karne törenine Tomurcuk Eğitim Kurumları Yön.Kur.Bşk.Yunus ÇİFTÇİ,Genel Müdür Ömer ÇAKIR,Genel merkez idaricileri,öğretmenler,veliler ve öğrenciler katıldılar.Program Tomurcuk eğitim kurumlarının 13 yıllık geçimişini ve yeni hedeflerini içeren bir tanıtım vieosu ile başladı.Okul müdürü Özgür ÇEM’in selamlama Konuşmasının ardından,Genel Müdür Ömer ÇAKIR ve Yön.Kur.Bşk.Yunus ÇİFTÇİ salondakilere hitap etti.Başarılı öğretmenlere ve öğrencilere de başarı belgeleri takdim edildi.Karne şöleninde Öğrencilerden oluşan koro,gitar ve keman gösterimi de yer aldı.

Kapanış konuşmasını yapan Tomurcuk Eğitim Kurumları Kurumsal İletişim Direktörü Yusuf BALAY,Esenler Belediyesine,Kültür müdürlüğüne ve katılan öğrenci ve velilere teşekkürlerini ilettikten sonra program son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir