6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / TV 2000 Transfere doymuyor…

TV 2000 Transfere doymuyor…

 Tv  2000 Transfere doymuyor…

Türkiye’ nin en genç ulusal kanalı TV 2000 transferlerine günden güne  devam ediyor. 2000 medya grubu, reklam Grup Başkanlığı için Nazan Seba ile anlaştı. Grubun yeni transferi  Nazan Seba 2000 Medya Grubu bünyesinde bulunan TV 2000, 90.6Mhz Radyo 2000, Radyo Çağ ve gruba bağlı 3 adet internet alışveriş sitesinin reklam gelirlerini yönetecek. 20 yıldır reklam sektöründe Sabah, Milliyet, NTV, Star gibi kanallarda görev almış olan Seba, son olarak Flash TV’ nin Reklam ve Pazarlama Direktörlüğü’ nü yapıyordu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan Nazan Seba İngilizce, Almanca ve Rusça biliyor. Seba, “yeni yayın dönemine dinamik bir ekiple ve güçlü bir içerikle hazırlanıyoruz. Alışılmış normların dışında sürpriz programlarımız olacak. Hedefimiz, reklam sektöründe, iddialı yayınlarımız ile doğru orantılı olarak hak ettiğimiz payı almak” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir