6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Temaylıgil Esenler’de hemşehrileriyle buluştu

Temaylıgil Esenler’de hemşehrileriyle buluştu

Temayigil Esenler’de hemşehrileriyle buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge   Milletvekili Bihlur Tamaylıgil Esenler Trakya Balkan Türkleri  Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneğinde iftar verdi.

Tamaylıgil Esenlerli Rumelileri İftarda buluşturdu

 İftara Cuhuriyet Halk Partisi İstanbul  Milletvekili Faik Öztrak, Cumhuriyet Halk Partisi  Esenler İlçe Başkanı Halil Özden, Cumhuriyet Halk Partisis eski  ilçe başkan Şuayip Vardar, Rumeli Balkan Federasyon Başkanı Ayhan Bölükbaşı,Sivil Toplum kuruluşlarının yanı sıra çok sayına Rumelili vatandaş katıldı.

Esenler Trakya Balkan Türkleri Dayanışma Dernek Merkezi olan Davutpaşa Caddesinin sonunda yolu trafiğe kapatarak yaklaşık bin dernek üyesi  katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi  Bihlur Tamaylıgil’in iftar yemeğinin başına geçerek  iftara katılanlara kendi elleriyle  yemek dağıttı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir