28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / TV 2000’den bir bomba daha

TV 2000’den bir bomba daha

Cicişler  TV 2000 ile el sıkıştı?

Cicişler’in yönetimle büyük oranda anlaştığı iddia ediliyor.Gazetemizin yapt ığı araştırmaya göre Esra ve Cevda kardeşler geçenlerlerde TV 2000 ana merkez binaya gelerek bir görüşme yaptılar edinilen bilgilere göre hergün bir transfer bombası patlatan TV 2000 Cicişleride TV 2000 transfer etmeye hazırlanıyor..

Söylenenlere göre Esra-Ceyda Ersoy, program yapmak üzere TV2000 ile el sıkıştı. Cicişler olarak da bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler   TV2000 ana  binasın’da  yönetimle   program için görüşüyortüğü ididalar arasında.
Cicişler’in görüşme sonucu  yönetimle büyük oranda anlaştığı iddia  edilirken yayına nezaman başlaİkili daha önce de Cine5 ekranlarında Neşeli Günler programını yapıyorlardı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir