11 Ağustos 2022 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Vali Mutlu: 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Vali Mutlu: 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı

vali

İstanbul valisi H.Avni Mutlu 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı.Mutlu kutlama ile ilgili yayınladığı basın duyururusunda  şöyle dedi.Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleridoğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber almahakkını sağlayan gazeteciler, toplumungenel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtmaktadır. Bu yönüyle milletin duygularına tercüman,düşüncelerine ses olmaktadır.

Gecesini gündüzüne katan gazetecilerin sorumluluklarınızor şartlar altında yürüttüklerini, halkı bilgilendirmek için mesleklerininicrasında fedakarca görev yaptıklarını biliyor, görüyor ve takdirle karşılıyoruz.

Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteciarkadaşlarımız, ilimizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte,vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi yaparak, ilimizin kültürel,sosyal, turizm ve ekonomik gelişiminde önemli katkılar sağlamaktadır.

Bilginin elde edilmesi ve kitlelere ulaştırılmasındadoğru, tarafsız ve hızlı haber iletmeyi ilke edinen, ülkemizde ve ilimizde gazete,televizyon ve radyolarda çalışan tüm gazetecilerimizin, ulusal basın ve haberajanslarımızın temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sevgive saygılarımı sunarım.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Bülent Ütebay Esnaf Odasını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk  Partisi Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.