3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Vali Mutlu: 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Vali Mutlu: 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı

vali

İstanbul valisi H.Avni Mutlu 10 ocak çalışan gazetecilerin gününü kutladı.Mutlu kutlama ile ilgili yayınladığı basın duyururusunda  şöyle dedi.Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleridoğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber almahakkını sağlayan gazeteciler, toplumungenel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtmaktadır. Bu yönüyle milletin duygularına tercüman,düşüncelerine ses olmaktadır.

Gecesini gündüzüne katan gazetecilerin sorumluluklarınızor şartlar altında yürüttüklerini, halkı bilgilendirmek için mesleklerininicrasında fedakarca görev yaptıklarını biliyor, görüyor ve takdirle karşılıyoruz.

Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteciarkadaşlarımız, ilimizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte,vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi yaparak, ilimizin kültürel,sosyal, turizm ve ekonomik gelişiminde önemli katkılar sağlamaktadır.

Bilginin elde edilmesi ve kitlelere ulaştırılmasındadoğru, tarafsız ve hızlı haber iletmeyi ilke edinen, ülkemizde ve ilimizde gazete,televizyon ve radyolarda çalışan tüm gazetecilerimizin, ulusal basın ve haberajanslarımızın temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sevgive saygılarımı sunarım.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir