3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ve devir teslimi yapıldı

Ve devir teslimi yapıldı

Ve görev teslimi yapıldı.Bilindiği üzere seçimlerden sonra kaybeden taraf seçime ihtiraz edilmiş seçim kuruluda sadece il  delegesi olarak listeye giren Hasan Babacan  Esenlerin dışında üyeliği bulunması nedeniye tüzük gereği Babacanın il delegeliği iptal oldu.CHP Esenler ilçesinin 8. Olağan Kongresinde iki aday yarışmıştı. Kazanan aday Halil Özden ve yönetim kurulu bugün saat:15.00’da ilçe merkezinde düzenlenen törenle Eski İlçe Başkanı Şuayip Vardar’dan görevi devraldı.

 

CHP Esenler ilçesinin 8. Olağan Kongresinde iki aday yarışmıştı. Kazanan aday Halil Özden ve yönetim kurulu bugün saat:15.00’da ilçe merkezinde düzenlenen törenle Eski İlçe Başkanı Şuayip Vardar’dan görevi devraldı.
Görev devir töreninde Eski İlçe Başkanı Şuayip Vardar: “Değerli örgüt üyeleri, 8. Olağan Kongremizde iki adayımız yarışmıştı. Kazanan Halil Özden’i tekrar tebrik ediyorum. Aslında bu kongrede CHP kazandı. Tüm arkadaşlarımın yeni seçilen bu yönetime destek vermesini istiyorum. Seçilen arkadaşlarıma da yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.Yeni İlçe Başkanı Halil Özden: “CHP ne benim ne Şuayip beyin ne de birilerinin malı, mülkü değildir. Ben CHP’liyim diyen herkes bu partinin bir değeridir. Yapılan seçim bir bayrak yarışıydı. Bizden öncekilerin onurla taşıdıkları bu bayrağı biz daha da yukarı taşımaya talip olduk. Bende bu can ve yürek varken hiç kimsenin kuşkusu olamasın. CHP’nin bayrağını sizlerin de desteği ile daha yukarılara taşıyacağız.”

“Bilmeliyiz ki geçmişini unutanlar geleceğini kazanamazlar. Ben inanıyor ve güveniyorum ki yeni seçilen arkadaşlarımız ve örgüt emekçilerimiz hep beraber el ele vererek özveri ile çalışacaklardır. Gelen gideni aratmayacak, zaten giden olmadı ki geleni aratsın? Geçmişte olduğu gibi bugünde birlikteyiz. Tüm arkadaşlarımız beni değil, partiyi ihmal etmeyeceği inancındayım” dedi ve daha sonra Eski İlçe Başkanı Şuayip Vardar’a jest olarak çiçek sunması duygulu anların yaşanmasına sahne oldu.
İşte CHP Esenler’in Yeni Yönetimi

Başkan: Halil Özden

Yönetim Asil Listesi Yönetim Kurulu Yedek Listesi

1- Musa Aslan 1-Mustafa Ayın
2- Özlem Bozkurt 2-Ekrem Temiz
3- Enver Camili 3-Fahrettin Çelik
4- Didem Cendere 4-Halil İbrahim İlter
5- Şahin Çimen 5-Meral Öztürk
6- Murat Ercan 6-Yaşar Alçin
7- A. Resul Göktaş 7-Kemal Kaş
8- Silim İnli 8-Fazlı Eycan
9- Köksal Kartal 9-Vahdettin Develi
10- Yeter Kılıç 10-Ali Mengi
11- Hüseyin Koç 11-Düzgün Çiçek
12- Hüseyin Poyraz 12-Dilek Yılmazcan
13- Bünyamin Solmaz 13-Tayyar Yılmaz
14- Cafer Turna 14-Yusuf Coşkun
15- Aysel Yıldız 15-İmam Gezer
16- Gönül Yıldız 16-Nurgül Ağırgül

İl Kongre Delege Listeleri
1- Mehmet Ali Aydın
2- Hasan Babacan
3- Güzel Başpınar
4- Engin Çınar
5- Aziz Çiğdem
6- Özgür Doğruyol
7- Halil Özden
8- Murat Sökün
9- Hanım Ulusoy

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir