23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Rumeliler Derneği:A.Fettah Dindarla devam

Esenler Rumeliler Derneği:A.Fettah Dindarla devam

Esenler Rumeliler Derneği:A.Fettah Dindarla devamEsenler Rumeliler  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği`nin 7. Olağan Genel Kurulu`na tek aday olan A. Fettah Dindarla devam kararı aldılar.Kongreye katılan delegelerin tamamın Dindar lehine oy kullanırken  seçimden sonra  duydulu bir teşekkür konuşması yapan A.Fettah Dindan “Rumelili hemşehrilerimin gönlüne bir dönem daha görev yapacakkadar taht kurmuş isem ne mutlu bana “dedi.  Esenler Rumeliler Derneği’nin Mimar Sinan Mahallesi’ndeki dernek merkezinde yapılan 7. Olağan Genel Kurulu’na Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AKP Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, MHP Esenler İlçe Başkanı Ahmet Fidan, ESDEF Başkanı Ömer Savaş, , Engelli Dernek Başkanları, Mustafa Kaplan Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ile birlikte bazı milletvekilleri ve Rumeliler yoğun ilgi gösterdi.

Divan Başkanlığını Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşının  yaptığı genel kurul Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından faaliyetler ile ilgili slayt gösterimi yapıldı. Gündem maddelerine geçildi. Faaliyet raporu okundu ibra edildi.

Kongrede söz alan Rumeliler Derneği Başkanı es belediye meclis üyesi ve Galatasayda uzun süre sağ bek olarak top koşturan A. Fettah Dindar konuşmasında ” bu zamana kadar yaptıkları önemli faaliyetler ile ilgili kısa bilgiler verdi. Faaliyet raporlarının,bütçelerin görüşülüp kabulundan sonra  divan başkanlığına sunulan listede A Fettah Dindar başkanlığındaki aday olarak gösterildi.  Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu

1-) Fettah Dindar

2-) Muharrem Aydınoğlu

3-) Murat Yaşar

4-) Ekrem Beşkardeş

6-) Tacettin Esen

7-) Besim Selimler

😎 Osman Bölükbaşı

9-) Adnan Güler

10-) M. Ali Şentürk

11-) Recep Kurtuluş

12-) Halim Beşkardeşler

13-) Erdoğan Şeker

14-) Halim Bölükbaşı

15-) Süleyman Vardar

Denetim Kurulu Üyeleri:

1-) Nureddin Aydınoğlu

2-) Hüseyin Türksel

3-) Celalettin Cömert  Şeklinde oldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir