3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Zekeriya Beyaz çiğköfte dükkanı açtı

Zekeriya Beyaz çiğköfte dükkanı açtı

 Geçenlerde yaklaşık 16 saat arama yapılan ve 2000 sayfalık evraklara el konulan ilahiyat Profosörü Zekeriya Beyaz   Esenler’in  İstanbul caddesi üzerinde” OSES ÇİĞ KÖFTE ” Dükkanı açılış  kurdelesini kesti.

 Beyaza halk  yoğun  ilgi gösterdi., İstanbul Caddesinde dualarla ve hayırlı olsun dilekleri ile açılan, Oses çiğköftenin bayiliğini alan Tv Sunucusu  Songül Korkmaz ve Bölge Gazetesi  imtiyaza sahibi Ferhat Canbey açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür ederek çiğ köfte ikram etti. Türkiye geneli ve yurt dışında 180 şubesi bulunan Oses çiğ köfte zincirine bir halka daha ekledi. Esenler’in en işlek caddesi, İstanbul Caddesinde dualarla ve hayırlı olsun dilekleri ile açılan, Oses çiğköftenin bayiliğini alan Tv Sunucusu Songül Korkmaz ve  Bölge Gazetesi  sahibi  Ferhat Canbey açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür ederek çiğ köfte ikram etti. İlk gün bedava dağıtılan çiğ köfte davetliler tarafından çok beğenildi. Hayırlara vesile olması temennisiyle açılış Kurdelesini kesen Ak parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, ve Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, İşletme sahipleri Songül Korkmaz ve Ferhat Canbey’e başarılar dilediler. Esenler halkının yoğun ilgi gösterdiği Oses çiğ köfte salonunun açılışında ilk gün 80 kilo ücretsiz çiğ köfte dağıtıldı.Oses Çiğ Köfte açılışına     Ak parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Esenler İl genel meclis üyesi Aziz Damar, Has Parti Esenler İlçe Başkanı Burhan Kocaman ve yönetim kurulu yeleri, Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, Yönetmen ve oyuncuDTP ‘nin Malatya Bağımsız adayı   Gani Rüzgar Şavata, Sanatçılar Selahattin Alpay, İzzet Altınmeşe, Kahtalı Mıçı, Ramazan Garipses, Seyhan Güler, Haydar Ulaş, Yaman, Seda Tatlıses, Serkan Lama, Kubilay Aksu, Özlem İlgen, Orhan Narinç ve Ozan İsa Koç’un yanı sıra yapımcı ve müzik yönetmeni Serdar Erken katıldı. Basın mensupları Gazi Karadağ, Leman Çakın, İlker Karaca, Fehmi Aktan, Haydar Alçık, Gül Öner, Dj. İmparator, Dilek Ağacı, Makara şohw, Nevzat Beyhan, Yılmaz Birinci, Hüseyin Çetiner, Çetin Aslantaş, Muzaffer Tunç, , Hasan Gürsoy, Hüseyin Koç, ve Oses gıda yönetim kurulu başkanı Osman Yaşar’ın yanı sıra Oda Başkanları ve Çeşitli sivil toplum örgütleri temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.  Programının yoğunluğundan dolayı açılışa biraz gecikmeli katılan Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, “Ferhat ve Songül kardeşimin ortaklaşa açtıkları bu güzel mekan Esenler halkına hayırlı ve uğurlu olsun. Allah helalinden bol bereketli kazanç nasip etsin”dedi.

Haber:İsmail Aktürk

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir