24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü.Esenler belediye başkanı  M.Tevfik Göksunun 73 yaşın’daki  babası Abdurahman Göksu hayatını kaybetti.Uzun süredir rahatsız olan Abdurrahman Göksu  bun dan bir ay  önce aniden rahatsızlanmış    Başakşehir Devlet Hastanesine kaldırılmış,Buradan’dada  Yeşilköy’deki  bir özel hastahaneye  nakledikerek    tedavisi devam  etmiş burdanda iyileşerek  taburcu olmuştu.Ardından memleketine giden Abdurahman Göksu memleketinde bu sefer başka bir rahatsızlığa yakalanarak hayatını kaybetti.Göksunun yaşamını yitirmesi Göksu ailesini ve yakınlarını derin yasa boğdu. Merhum  Abdurrahman Göksu Adıyamanın Gökbaşı ilçesinde toprağa verildi.Biz de merhuma allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir yorum

  1. Avatar

    Sayın Başkanım Babanı Kaybetmişsin Başın Sağolsun Mekanı Cennet Olsun. Geride kalanlara Allah Sabır Versin Hepimiz Dua Ediyoruz Cennet Kabıları Acsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir