20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Gençlik Kongresi yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Gençlik Kongresi yapıldı

AK PARTİ Esenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı nın 3. Olağan genel Kurulu nda,  Erdal Başak Ak Parti Esenler ilçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi. 
Kemer Spor Kompleksinde gerçekleştirilen AK Parti Esenler İlçe Gençlik Kolu 3. Olağan Genel Kurulu na Milletvekilleri; Hüseyin Bür, Osman Aşkın Bak, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Kandemir, Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan, Ak Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Rumeysa Alsancak Semiz  ve partili yöneticiler de katıldı. Tek listenin bulunduğu genel kurulu sonunda, Erdal Başak delegelerin tamamının oyunu alarak Ak Parti Esenler ilçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.Kongrede konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu; gençliğe önemli mesajlar verdi. Saygın ve toplumda fark edilir bir kişi olmak için, gereken unsurları 6 başlıkta topladı. Göksu, Ak Parti gençlik kollarının iyi çalışmaları gerektiğini söyleyerek, dikkat etmeleri unsurları şöyle sıraladı;
 Hayaliniz Olacak: Geleceğe dair hayalleriniz olacak. Önce kendinizi kıymetli kılacaksanız, bir hedefiniz bir amacınız olacak. Kutsalınız Olacak: Bir takım doğrularınız bir takım yanlışlarınız olacak. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın her sözü bir senettir. Bu millet artık bunu iyi biliyor. Toplum Başbakanımızın  kutsalını da biliyor, Kemal Kılıçdaroğlu nun kutsalsızlığını da.  
  Empati Kurun: Karşınızdakini kendi yerinize koyarak, hareket edin. 
Doğru Olun: “Emrolunduğun gibi dosdoğru ol”Furkan Sahibi Olun: Furkan sahibi olacaksınız ki yanlışı doğruyu ayırabileceksiniz. Hayvanla insan arakasındaki en büyük fark, insanın furkan sahibi olanıdır.Takımın İçinde Olun: Sizin takımınız da Ak Parti. Birlikte hareket edip, en iyisini yapmaya çalışın.Göksu, konuşmasını şöyle tamamladı; “Esenler zor bir ilçe. Esenler şehrini birlikte inşaa edeceğiz. Teşkilatın bütün unsurlarıyla birlikte hareket ederek en iyisini yapmaya çalışacağız. Çok büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir vebal üstleniyorsunuz. Önceki yönetime katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin.”M. Tevfik Göksu nun ardından kürsüye gelen, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan gençlerin dinamik ve enerjik olması gerektiğini söyledi. Özkan, konuşmasına şöyle devam etti; “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan la birlikte aziz milletimiz bir yürüyüşe geçti. Dünya ülkesi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Türkiye, dünyada Çin den sonra en hızlı büyüyen 2. ülke. Şans insana bir kez gelir. 100 yıldır beklenen şans geldi. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın gelmesiyle, süper güç olma yolunda ilerliyoruz. Aziz milletimiz ve Başbakanımızın birlikte yapmış olduğu bu yürüyüş, Fatih Sultan Mehmet Han ın İstanbul u feth etmesinden daha önemsiz değil. Milletimiz için çok önemli bir şans olan Başbakanımıza, tüm gençlik enerjinizi vermeniz gerekiyor. Ben eski yönetime katkılarından dolayı teşşekkür ediyorum. Erdal Başak kardeşime de yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.  İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Kandemir de bir konuşma yaparak, oluşturulan atmosferin çok iyi olduğunu söyledi.”Burayı doldurduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.AK PARTİ Esenler İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu da şu isimlerden oluştu: Erdal Başak, Abdul Selman, Ahmet Acısu, Burhan Şentürk, Emrah Altınay, Enes Şahin, Erdinç Yılmaz, Esat Biçer, Esra Mercan, Fatih Recep Çakmak, Hikmet Ballı, İbrahim Uğurlu, İhsan Yıldız, İsmail Yiğit, M. Mustafa Kurt, M. Serhat Aydemir, Meltem Erkişi, Merve Bahşi, Metin Erdoğan, Oğuzhan Yılmaz, Osman Nuri Aktaş, Ömer Baycar, Rabia Tekeci, Ramazan Kütük, Serkan Uzun, Servet Elaldı, Sinan Eyüpoğlu, Tuncay Çelik, Yavuz Özmen, Zafer Sevinç.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir