23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Aslıhan ŞAHAN’dan hanımlara öneri

Aslıhan ŞAHAN’dan hanımlara öneri

Aslıhan ŞAHAN’dan hanımlara öneriGetAttachment

ALAATTİN NİLÜFER KADAYIFÇIOĞLU KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ Halkla ilişkiler ve organizasyon bölümü son sınıf öğrencisiOkulun  Kuaför ve Cilt Bakımı Bölümü tarafından başlatılan  Avrupa Birliği Destekli ve onaylı   projeye  ilgi duyan Aslıhan ŞAHAN  sosyal sorumluluk porjesi kapsamında  okul tarfında gerçekleştirilen projenin halk tarafındanda öğrenilmesinin yeni projelere ve yeni girişimlere öncü olabileceğini düşünerek  Bu proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim program’dan yararlanmak ve yararlandırmak adına bahse konu olan porjeden herkesin yararlanmasını dileyen Aslıhab ŞAHAN”yapılan araştırmaya göre  günümüzde  hanımların en çok parayı Kuaför ve Cilt Bakımına Harcadıkları görülmektedir”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir