21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

Değerli okuyucularımız  WWW.ESENLERİNSESİ:NET  İnternet adresin’ den yaptığımız yayın son zamanlar’ da GOOGEL’ a girildiği zaman  başka bir siteye yönlendirilmiş olup bu hareket  okuyucularımızın  haber alma hakkı engellenmesinin göztergesini ortaya koymuştur. Bu noktada   bizi takip eden değerli okuyucularımızın   mağdur oldukları izlenmiştir. Bu anlamda 1993 yılın’ dan buyana  aradan geçen 19 yıllık yayıncılık  süremiz  içinde ilkelerin’ den ve dürüstlüğün’ den asla  ödün vermeyen  yaptığı hatalardan da özür dilemesini bilen bu ilke ile   yayıncılık anlayışımıza sonuna kadar destek veren,  bundan dolayı da  kurulduğu ilk gün den bu  güne    gazetemize  sürdüğü desteği  asla üzerinden çekmeyen kıymetli okuyucularımız.  Bu yönlendirmeden vaz geçilene kadar gazetemizi GOOGEL ‘dan değil ‘de  WWW.ESENLERİNSESİ.NET adresin den  takip edebilirler. Bu açıklama gereği okuyucularımız’ dan gelen şikayet üzerine yayınlanmıştır.

                                                                                                                                         ŞÜKRÜ ŞAHİN

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir