23 Şubat 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / İrem Mühendislik kendi yerinde

İrem Mühendislik kendi yerinde

İrem Mühendislik kendi yerinde

Esenlerde kurulan sivil toplum örgütlerinin en büyüğü olan”ESDEF”onursal başkanı Mustafa Kaplana ait İrem Mühendislik kiradan kurtularak kendi yerine taşındı.İrem mühendisliğin taşınması nedeniyle  birde açılış programı düzenlendi.Yeni yerin açılışına Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu,Esenler belediye başkanı M.Tevfik Göksu,İBB Spor AŞ eski genel  müdürü Ayhan Bölükbaşı,Saadet Partisis Esenler ilçe başkanı Erol Urhan ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı. Açılış öncesi gazetemize bir açıklama yapan “ESDEF”onursal başkanı “İREM” mühendislik yönetim kurulu başkanı Makina mühendisi Mustafa Kaplan “evet bu günden ihtibaren kendi yerimizde müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu zamana kadar Havaalanı Mahallesinde kiracı olarak yürüttüğümüz işimizi bundan sonra Kazım Karabekir mahallesinde de yani kendi yerimizde devam ettireceğiz bundan dolayı bu gün birde açılış programı düzenledik bu programa iştirak eden tüm dostlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum”dedi.Yine İrem Mühendislik müesesinin açılışı nedeniyle açılışa katılan misafirlere kokteyl verildi.Verilenn kokteylde espirili konuşmalar dikkat çekti.Açılış kurdelesini kesen konuklara daha sonra izzeti ikaramda bulunuldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir