18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Turgutreis mahalle muhtarı esnaflar mahallemde ekmek arası uyuşturucu satıyor”dedi.

Turgutreis mahalle muhtarı esnaflar mahallemde ekmek arası uyuşturucu satıyor”dedi.

Turgutreis mahalle muhtarı esnaflar mahallemde ekmek arası uyuşturucu satıyor”dedi.

Esenler Turgutreis mahalle muhtarı Sayın:Mustafa Güven   tarafımıza bir mektup göndermiş. Evet mektubu aldım ancak  mektubunda eksiklik gördüm .Muhtarın  kendi iddiasına göre  temsil ettiği mahallede  yani muhtarlık yaptığı kocaman bir  mahallede benim    esnafımın   ekmek arası uyuşturucu sattığını iddiaa etti ve belirttiği  aynı ortamda  onu söyledi.  Bu muhtar bunu bize gönderdiği mektubunda kaleme alsaydı daha inandırıcı olurdu.  Hal böyle iken kalkmış bir de  bize nezaket dersi vermeye  kalkmış  bununlada  yetinmemiş  adeta ucuz kahramanlığa soyunmuş Eyvellah sayın: Muhtar  evet siz  zaatalleriniz    esnaf bayramında  anos edilmemişsiniz  bana bahsettiğiniz yerde bunu söylediniz buna çok üzüldüm   gerçekten çok  alınmışsın   buna  eyvellah  da ben sizi anos etmedim diye esnaf uyuşturucu taciri mi oldu? Zaten  anos edilmemeniz’ den dolayıda sizden özür  dilemişim. Evet sayın muhtar senin iddiana  göre mektubun’da belirtmediğin gibi aynı ekan da   orada bulunan hazirunun gözlerinin içine baka baka söylediğin mahallen deki esnaflar  ekmek arası uyuşturucu satıyolar  sözü esnafımı ve beni çok üzdü.. Keşke o esnada sana verdiğim cevabıda  kaleme alsaydın.

Unutma ki cccc   senin ekmek arası uyuşturucu satıyolar dediğin esnaf  sabahtan akşama kadar  sadece ekmek parası nı kazanmak için uğraşıyorlar.Bir mahalle muhtarın mahallesin deki  esnaflarını  çok çirkin ve kirli işlere alet etmesi çok ama çok düşündürücü .Senin  ilçe prortokolünün önünde ekmek arası uyuşturucu satıyorlar demen üzerine benim tepki vermemi de  niye belirtmedin.Velev ki  bunu yapan var bunları gerekli yerlere  ihbar etmeyi bırakıp  bizim siyasi duruşumuzla  uğraşıp  mahallende esnaflık yapan tüm esnafları zan altında bıraktın.Ve sen bana mektup göndermeyi  kendine rol biçtin .Ben bunların hiç birine basın aracılığıyla   cevap vermeyeceğim ”  Kim terbiyeli,Kim terbiyesiz”  ve mahallende   esnaflar uyuşturucu satıyor diyerek zan altında bıraktığın esnafların  hesabını sana mahkemede  soracağım bunu bil veeee sayın: Muhtar bu da  yetmeyecek mahallen’de  hangi esnafım ekmek arası uyuşturucu satıyor bunu da  tek tek   gezerek  soracağım  bunu bil.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir