22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sultan Seyhan Samsundan Milletvekili adayımı oluyor?

Sultan Seyhan Samsundan Milletvekili adayımı oluyor?

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Sağlık Daire Başkanı Sultan Seyhan Milletvekili adayı mı oluyor? 12 Haziran’da 2011’de yapılacak Milletvekilliği Genel  Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Samsun Milletvekili mi oluyor?.Aslen Samsunlu olan Sultan Seyhan’a  ulaşan Gazetemiz   .Son zamanlar’da Samsun basınının’da  yer alan haber ile ilgili haberin aslını  sordu . GSGM Sağlık Daire Başkanı Sultan Seyhan ise  gazetemize yaptığı açıklamada “Evet sağ olsun Samsun basını ve  kamu oyu şahsım ile ilgili  böyle bir teveccühünün  olduğu yönünde sinyaller alıyorum.Sevgili  hemşehrilerim beni Samsun halkına daha iyi  hizmet etmek için Milletvekili  olmamı istediklerini belirtiyorlar. Ancak ben net kararımı vermedim.Bakalım zaman ilerleyen günlerde  neyi gösterecek,Tabiki burada Samsun  kamu oyunun  gönlüne mashar olmak herkese nasip olmaz, ben bu noktada  hemşehrilerime tekrar tekrar teşekkür ediyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yorum

  1. mustafa sürül

    sultan seyhan millitvekili olsun oylarınız sultan seyhana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir