6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Türkiye’nin en genç TV’si “TV 2000 “Bu ayın 20’ sin den sonra test yayınına başlıyor.

Türkiye’nin en genç TV’si “TV 2000 “Bu ayın 20’ sin den sonra test yayınına başlıyor.

Türkiye’nin en genç TV’si TV 2000 Bu ayın 20’ sin den sonra test yayınına başlıyor.

Bundan yirmi yıl önce radyo yayıncılığıyla medya dünyasına adım atan  İlhan Çalcı ve Selda Çalcı şimdi de TV 2000’i kurdu.Yayın hayatına başlamadan  medya dünyasının çok önemli simalarını bünyesine katarak işe başlayan 2000 medya grubu  TV 2000  Genel yayın yönetmenliğine    medya sektörünün duayenlerinden Duran Dündaroğlu’nu getirdi.TV 2000  medya şirketler grubu yönetim kurulu başkanı İlhan Çalcı gazetemize  yaptığı    açıklamada   “Evet  radyoculuktan sonra  şimdide TV  2000 ile halkla buluşuyoruz.Tabiki bu işler birden olan işler değil biz Grup yöentimi olarak istedikki  bünyemizde bir de   TV  olsun çok şükür bu düşüncemiz hayata geçti.TV’nin başınada medya dünyasının çok yakından tanıdığı arkadaşımızı yani sayın: Duran Dündaroğlu beyi getirdik kamu  oyunun yakından tanıdığı sayın, Dündaroğlu çok tecrübeli bir arkadaşımızdır. Bizden öncede ,TRT’de Yayın Müdürlüğü, Star Tv Yayından sorumlu Genel Müdür yardımcılığı, Son olarak  ise eski spor bakanlarımızdan sayın: Mehmet Ali Yılmaz’ ın   TV EM Kanalının Genel Yayın yönetmenliğinı üstlenmişti.   Bu süreçte  şu an ihtibarıyla   TV’yi ona emanet ettik “dedi. Bun dan önce yaptığı  bütün işlerden asla pişman olmadığını belirten Çalcı”Çünkü biz hep işimizin en iyisini yapmaya gayret ettik bundada oldukça başarılı olduk. Şu anda ana binamız Esenler Atışalanın’da bulunan Radyomuzun olduğu binadır.İç ve dış mimari çalışmalarımızda sona yaklaştık büyük bir aksilik olmazsa bu ayın yirmisin’den sonra test yayınına  2000’de  2000 Medya Center’den yayına geçecek olan TV2000, haberden sinemaya, diziden belgesele , magazinden müziğe kadar geniş bir içerikle hizmet verecek”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir