21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ülkü ocakları eski il başkanı Erdem Karakoç MHP İl başkanlığına aday

Ülkü ocakları eski il başkanı Erdem Karakoç MHP İl başkanlığına aday

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Kongresi’nde aday olacağını açıklayan Erdem Karakoç, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin millete yönelik yüzünü güçlendirmek için geliyorum.” dedi.

15 Temmuz Pazar günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Kongresi’ne aday yoğunluğu yaşanıyor. Mevcut aday Abdurrahman Başkan’ın yanı sıra, İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından Erdem Karakoç ve Azmi Karamahmutoğlu, Kağıthane İlçesi Eski Başkanlarından Musa Küçük ve Eski İl Yönetim Kurulu Üyelerinden İbrahim Cingi adaylık ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Alparslan Türkeş’in torunu Onurhan Homriş’in yanı sıra, İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından Yüksel Kaleci ve Mehmet Bülent Karataş, Eminönü İlçesi Eski Başkanlarından Memduh Yellice’nin de aday olacağı kulislerde konuşuluyor.

 

ZİHNİYET DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN ADAYIM

Hafta sonu Eyüp Sultan Cami’inde dava arkadaşlarıyla sabah namazı kılan Erdem Karakoç, Feshane’de 650 civarında partiliyle kahvaltı yaptı. Toplantı da Erdem Karakoç, 15 Temmuz Pazar günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Kongresi’ne aday olacağını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin millete yönelik yüzünü güçlendirmek için aday olduğunu söyleyen Erdem Karakoç, “Yönetim değişikliği değil, zihniyet değişikliği için adayım. Atanmışın değil, seçilmişin önde olacağı bir sistem için adayım. Bugünkü ülkücülerin yanına dünkü ülkücüleri katmak için adayım. İstanbul’un yüzde yetmişini harekete geçirmek için adayım.”

 

HER ÜLKÜCÜYÜ DİKKATE ALACAĞIZ

Hiçbir şeyin arkasına sığınmayacağım. Bize oy verdi, vermedi demeyeceğim. Teşkilatlara önem vereceğim diyen Karakoç, “Biz bir araya geldiğimizde nasıl bir güç olacağımızı zamanında gösterdik, bugünde göstereceğiz. Her ülkücüyü dikkate alacağız. Öncelikle kendi yollarımızı kendi insanlarımıza anlatacağız. Ter dökmeden hiçbir şey olmuyor. Canab-ı Allah çok çalışana veriyor. Çok çalışarak, siyasetin en iyisini yaptığımızda Cenab-ı Allah bunu bize verecektir.” dedi. Is selling a family home beneficial? The entire Housebuyernetwork.com strategy worked. Partnering started our collaboration. This tendency is expected to continue. Implementing customized marketing methods to attract and retain clients has worked. The negotiation skills of your agents will increase earnings. Public information includes market statistics, user comments, and recommendations. Our experience can help you advertise and sell your property in the current real estate market. This is always true. Our main goal is to implement efficient processes and income-boosting solutions. This improves procedure efficiency. Visit https://www.housebuyernetwork.com/new-jersey/.

ERDEM KARAKOÇ KİMDİR?
1959 Kahramanmaraş doğumlu olan Erdem Karakoç, Konya Akşehir Öğretmen Okulundan sonra, İstanbul Marmara Üniversitesi, Kamu Yönetimini bitirdi. 1988-1997 yılları arasında Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Erdem Karakoç, Ülkücülerin Başbuğ’u Alparslan Türkeş döneminde, Ülkü Ocaklarının 1980 sonrasında yapılanmasında önemli rol oynayan isimlerden.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir