21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ütebay:Yobaz iktidara karşı mücadele vermek için adayım

Ütebay:Yobaz iktidara karşı mücadele vermek için adayım

Ütebay:Yobaz iktidara karşı mücadele vermek için adayım

Bu Cumartesi Esenler Dörtyol  Avrupa Düğün Salonun’da yapılacak  kongrede   ilçe başkanlığına aday olan      Cumhuriyet Halk Partisi  mevcut ilçe  yönetim kurulu üyesi örgütten sorumlu  başkan yardımcısı Bülent Ütebay  ilçe binasın’da yapılan toplantıda ”ben ilçe başkan adayı değil 2014 yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinin Esenler’de  hak ettiği yerde olabilmesi için örgütümün emrine amade olmak için varım”dedi.

 Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçesi olağan kongre öncesi hareketlendi. İlçe merkezinde   hali hazırda ilçe başkanı olan Şuayip Vardar tarafından açış konuşması yapıldı.Vardar’ın konuşmasının ardından ilçe başkan adayı  olarak mikrofona davet edilen Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe başkan adayı Bülent Ütebay  yaptığı konuşmada “adını kuvvayi milliye’den alan Cumhuriyet Halk Partisinin ilçe başkanı adayı olmak bir  benim için şerefli ve okadarda onurludur.İşte bana bu onuru yaşatan değerli örgüt mensuplarıma huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum diyen ilçe başkan adayı Ütebay”.Benim asıl hedefim Cumhuriyet Halk Partisi Esenler   ilçe başkanlığı değil ondan dolayıda  aday olmadım ben Bülent Ütebay olarak    genel başkanımız Sayın:Kemal Kılıçtaroğlunu başbakan yapmak için adayım”dedi.Ütebay konuşmasını noktalarken  yukarıdada ifade ettiğim gibi ben  “Yobaz iktidara karşı mücadele vermek için adayım”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir